
Een deep tissue massage is gericht op het dieper gelegen spierweefsel en bindweefsel. Deze behandeling helpt bij het loslaten van hardnekkige spanning, spierknopen en vastzittende gebieden in het lichaam.
In mijn praktijk De Koning te Rijk werk ik rustig en zorgvuldig, zodat het lichaam spanning kan loslaten zonder te forceren. Het doel is niet alleen ontspanning, maar vooral herstel van balans in spieren en zenuwstelsel.
Deep tissue massage wordt vaak gekozen bij langdurige of terugkerende klachten, zoals:
Deze klachten ontstaan vaak door langdurige spanning in het lichaam die zich heeft opgebouwd.
Tijdens de behandeling wordt er gewerkt met langzame, diepe technieken die gericht zijn op het ontspannen van dieper gelegen spierlagen.
Dit kan helpen om:
De massage wordt altijd afgestemd op wat jouw lichaam op dat moment aankan.
Een veelvoorkomend misverstand is dat deep tissue massage altijd hard of pijnlijk moet zijn.
In werkelijkheid gaat het om precies en aandachtig werken in het weefsel, niet om zoveel mogelijk druk.
Soms is zachter werken juist effectiever, omdat het lichaam dan beter kan ontspannen en loslaten.
In mijn praktijk kijk ik altijd naar het hele lichaam. Spanning in spieren staat vaak in verbinding met stress, overprikkeling of vermoeidheid.
Daarom richt de behandeling zich niet alleen op de plek van de klacht, maar op het geheel van lichaam en zenuwstelsel.
Wil je een deep tissue massage in Groningen boeken of eerst overleggen of het bij je past?
Je bent welkom om contact op te nemen of direct een afspraak in te plannen.
Korting op jouw eerste behandeling